UNEC professoru Rusiya Hökuməti yanında Maliyyə Universitetində Beynəlxalq valyuta və kredit münasibətləri fənnini tədris edib
27 MART 2017 | VIEWS:
UNEC-in “Maliyyə və maliyyə institutları” kafedrasının professoru, Rusiya Federasiyasının iqtisad elmləri doktoru Elnur Sadıqov Rusiya Hökuməti yanında Maliyyə Universitetinin Sankt-Peterburq filialında olub.
E.Sadıqov Maliyyə və kredit ixtisası üzrə təhsil alan tələbələrə “Beynəlxalq valyuta və kredit münasibətləri” fənnini tədris edib. Beynəlxalq valyuta münasibətlərinin problemlərindən və MDB-nin həyata keçirdiyi iqtisadi inteqrasiya sahəsində əldə olunan nailiyyətlərdən bəhs edib.

Профессор UNEC преподавал дисциплину Международные валютные и кредитные отношения в Финансовом университете при Правительстве Российской Федерации
27 МАРТА 2017 | VIEWS:
Профессор кафедры «Финансы и финансовые институты» UNEC, доктор экономических наук Российской Федерации Эльнур Садыгов посетил Санкт-Петербургский филиал Финансового университета при Российском правительстве.
Э.Садыгов студентам, получающим образование по специальности Финансы и кредит, прочитал лекцию по дисциплине «Международные валютные и кредитные отношения». Он рассказал о проблемах международных валютных отношений и успехах, достигнутых в сфере экономической интеграции, осуществляемой СНГ.