UNEC professoru Rusiya Hökuməti yanında Maliyyə Universitetində Beynəlxalq valyuta və kredit münasibətləri fənnini tədris edib
27 MART 2017 | VIEWS:
UNEC-in “Maliyyə və maliyyə institutları” kafedrasının professoru, Rusiya Federasiyasının iqtisad elmləri doktoru Elnur Sadıqov Rusiya Hökuməti yanında Maliyyə Universitetinin Sankt-Peterburq filialında olub.
E.Sadıqov Maliyyə və kredit ixtisası üzrə təhsil alan tələbələrə “Beynəlxalq valyuta və kredit münasibətləri” fənnini tədris edib. Beynəlxalq valyuta münasibətlərinin problemlərindən və MDB-nin həyata keçirdiyi iqtisadi inteqrasiya sahəsində əldə olunan nailiyyətlərdən bəhs edib.

UNEC Professor conducted classes on International Currency and Credit Relations at the Financial University under the Russian Government
27 MARCH 2017 | VIEWS:
A Professor of the Department of Finance and Financial Institutions, Dr. of Economic Sciences of the Russian Federation Elnur Sadigov visited the Saint-Petersburg Branch of the Financial University under the Russian Government.
E.Sadigov conducted classes on “International Monetary and Credit Relations” to the students majoring in Finance and Credit. He spoke about the problems of international currency relations and the achievements gained in the area of economic integration by the CIS.