UNEC tələbələri tanınmış iqtisadçı ilə görüşüb
UNEC-də iqtisadçı alim, İqtisadi və Sosial İnkişaf Mərkəzinin rəhbəri Vüqar Bayramovla görüş keçirilib. Türk Dünyası İşletme fakültəsinin I kurs tələbəsi Tural Rəhimlinin təşəbbüsü ilə təşkil olunan görüşdə UNEC tələbələri ilə yanaşı digər universetlərdən tələbər də iştirak edib.
V.Bayramov müasir iqtisadi nəzəriyyə və Azərbaycan iqtisadiyyatından danışıb. Son dövrlər dünya iqtisadiyyatında baş verən hadisələri şərh edib.
Sonda tələbələrin suallarını cavablandıran alim UNEC tələbələrinin iqtisadi savadlarını və müzakirə bacarıqlarını yüksək qiymətləndirib.

A meeting with an economist, Head of the Economic and SOCIAL Development Center Vugar Bayramov has taken place at UNEC. Along with the students of our university students from other universities participated in the meeting arranged with the initiative of the first-year undergraduate of the Faculty Turkic World of Business Administration Tural Rahimi.
V.Bayramov spoke about the modern economic theory and Azerbaijan economy. He commented the latest economic events happened in the world.
Answering to the students’ questions, the scholar evaluated their economic knowledge and ability to discuss highly.