UNEC tələbələri tanınmış iqtisadçı ilə görüşüb
UNEC-də iqtisadçı alim, İqtisadi və Sosial İnkişaf Mərkəzinin rəhbəri Vüqar Bayramovla görüş keçirilib. Türk Dünyası İşletme fakültəsinin I kurs tələbəsi Tural Rəhimlinin təşəbbüsü ilə təşkil olunan görüşdə UNEC tələbələri ilə yanaşı digər universetlərdən tələbər də iştirak edib.
V.Bayramov müasir iqtisadi nəzəriyyə və Azərbaycan iqtisadiyyatından danışıb. Son dövrlər dünya iqtisadiyyatında baş verən hadisələri şərh edib.
Sonda tələbələrin suallarını cavablandıran alim UNEC tələbələrinin iqtisadi savadlarını və müzakirə bacarıqlarını yüksək qiymətləndirib.

Состоялась встреча студентов UNEC с известным экономистом
В UNEC состоялась встреча с ученым-экономистом, руководителем Центра экономического и социального развития Вугаром Байрамовым. В организованной по инициативе студента I курса Турецкого факультета Экономики и управления Турала Рагимова встрече, наряду с UNEC приняли участие также студенты других университетов.
В.Байрамов рассказал о современной экономической теории и экономике Азербайджана. Прокомментировал происходящие в последнее время в мировой экономике события.
В завершении ответив на вопросы студентов, ученый высоко оценил экономическую компетентность и  способности вести обсуждения студентов UNEC.