Nüfuzlu şirkətin maliyyə direktoru UNEC tələbələrinə uğur hekayəsini danışıb
1-pasha_6829Dekabrın 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Paşa Həyat Sığorta” ASC-nin maliyyə direktoru Əfqan Əfqanlı ilə görüş keçirilib.
UNEC-in Karyera Mərkəzi ilə Maliyyə və mühasibat fakültəsinin birgə təşkil etdiyi görüşdə Ə.Əfqanlı tələbələrə öz uğur hekayəsini danışıb. Onlara maliyyə və sığorta sektorunda ilk karyera addımlarını atmaqda faydalı olacaq məsləhətlər verib. “Paşa Həyat Sığorta” ASC-nin maliyyə direktoru şirkətlərində tələbələr üçün təşkil ediləcək karyera imkanları və təcrübə proqramlarından söhbət açıb. Görüşdə tələbələrin sualları əsasında müxtəlif mövzularda diskussiyalar aparılıb və real iş həyatı müzakirə edilib.
Ə.Əfqanlı ilə görüşdə Maliyyə və mühasibat fakültəsinin müəllim və tələbələri ilə yanaşı UNEC-in nəzdində fəaliyyət göstərən Maliyyə-İqtisad Kollecinin müəllim və tələbə heyəti də iştirak edib.

The Success Story of a Prestigious Company’s Financial Director spoken to UNEC Students
Meeting with the Financial Director of “Pasha Life Insurance” OSC Afgan Afganli has been held at Azerbaijan State University of Economics (UNEC) on December 7.
The meeting organized by UNEC’s Career Center and the School of Finance and Accounting Afgan Afganli talked his success story to student. He provided them with advice to be beneficial for taking first career steps in insurance sector. The Financial Director of “Pasha Life Insurance” OSC spoke about the career opportunities and internship programs to be organized by their company. Debates on different topics and real work life in accordance with the students’ questions were made within the meeting.
Along with the teaching and student staffs of the School of Finance and Accounting, the staff of the Financial Economic College performing under UNEC also attended the meeting with A.Afganli.