Nüfuzlu şirkətin maliyyə direktoru UNEC tələbələrinə uğur hekayəsini danışıb
1-pasha_6829Dekabrın 7-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Paşa Həyat Sığorta” ASC-nin maliyyə direktoru Əfqan Əfqanlı ilə görüş keçirilib.
UNEC-in Karyera Mərkəzi ilə Maliyyə və mühasibat fakültəsinin birgə təşkil etdiyi görüşdə Ə.Əfqanlı tələbələrə öz uğur hekayəsini danışıb. Onlara maliyyə və sığorta sektorunda ilk karyera addımlarını atmaqda faydalı olacaq məsləhətlər verib. “Paşa Həyat Sığorta” ASC-nin maliyyə direktoru şirkətlərində tələbələr üçün təşkil ediləcək karyera imkanları və təcrübə proqramlarından söhbət açıb. Görüşdə tələbələrin sualları əsasında müxtəlif mövzularda diskussiyalar aparılıb və real iş həyatı müzakirə edilib.
Ə.Əfqanlı ilə görüşdə Maliyyə və mühasibat fakültəsinin müəllim və tələbələri ilə yanaşı UNEC-in nəzdində fəaliyyət göstərən Maliyyə-İqtisad Kollecinin müəllim və tələbə heyəti də iştirak edib.

Финансовый директор престижной компании рассказал студентам UNEC историю своего успеха
7 декабря в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоялась встреча с финансовым директором ASC “Paşa Həyat Sığorta” с Афганом Афганлы.
На встрече, состоявшемся при совместной организации Центра карьеры и факультета Финансов и бухгалтерии UNEC,  А.Афганлы рассказал студентам историю своего успеха. Он дал полезные советы, необходимые при первых шагах в финансовом секторе и секторе страхования. Финансовый директор ASC “Paşa Həyat Sığorta” ASC затронул вопрос о карьерных возможностях, которые будут организованы для студентов, и программах стажировки. На встрече  на основе вопросов студентов были проведены дискуссии на различные темы и обсуждалась реальная деловая жизнь.
На встрече с А.Афганлы наряду с преподавателями и студентами факультета Финансов и бухгалтерии приняли участие преподавательский и студенческий состав Финансово-экономического колледжа при UNEC.