Radio UNEC əməkdaşları təltif olunub
UNEC-in tələbələrlə iş üzrə prorektoru, dosent Səadət Qəndilova Radio UNEC əməkdaşlarını Milli Radio və Televiziya Günü münasibətilə təbrik edib. Maraqlı layihələri, o cümlədən ən son iqtisadi, sosial, idman və mədəniyyət xəbərləri ilə geniş dinləyici auditoriyasına malik olan Radio UNEC-in 2 il ərzindəki fəaliyyətini yüksək qiymətləndirib. Tələbələrin yaradıcılıq potensialının üzə çıxması, onlarda natiqlik bacarığının formalaşmasında əhəmiyyətli rol oynadığını vurğulayıb.
Radio UNEC-in fəaliyyəti barədə məlumat verən Yaradıcılıq Mərkəzinin direktoru Elman Cəfərov bildirib ki, hazırda burada universitet tələbələrinin 16, əməkdaşların isə 5 layihəsi reallaşdırılır.
Görüşdə “Biz də tələbə olmuşuq”, “Hərflərin izi”, “İqtisadi xəbər”, “Mix”, “Qlobus”, “Texnoman”, “Tibb saatı”, “UNEC müəllimi”, “Təhsilə dair”, “UNEC Rakus” və digər layihələrin müəllifi olan UNEC tələbələri və əməkdaşları Fəxri Fərmanla təltif olunublar.

The UNEC Radio staff has been awarded
Associate professor Saadat Gandilova, UNEC Pro-rector for Work with Students, congratulated the UNEC staff on the National Radio and Television Day. She highly appreciated the UNEC’s Radio activities having an extensive listening audience over the past 2 years with the interesting projects, including the latest economic, social, sports and cultural news. She emphasized its role in discovering the creative potential of students and formation of their public-speaking skills.
The director of the Creative Center reported on the activities of the UNEC Radio  and said that there were being realised the 16 projects of the students of the university and 5 projects of emplyees.
In the meeting UNEC students and staff, the authors of the projects “We were the students”, “The tracks of letters”, “Economic news”, “Mix”, “Globe”, “Technoman”, “Medical hours”, “UNEC teacher”, “About education”, “UNEC Rakus” and other projects were awarded with the Honorary Certificate.