Radio UNEC əməkdaşları təltif olunub
UNEC-in tələbələrlə iş üzrə prorektoru, dosent Səadət Qəndilova Radio UNEC əməkdaşlarını Milli Radio və Televiziya Günü münasibətilə təbrik edib. Maraqlı layihələri, o cümlədən ən son iqtisadi, sosial, idman və mədəniyyət xəbərləri ilə geniş dinləyici auditoriyasına malik olan Radio UNEC-in 2 il ərzindəki fəaliyyətini yüksək qiymətləndirib. Tələbələrin yaradıcılıq potensialının üzə çıxması, onlarda natiqlik bacarığının formalaşmasında əhəmiyyətli rol oynadığını vurğulayıb.
Radio UNEC-in fəaliyyəti barədə məlumat verən Yaradıcılıq Mərkəzinin direktoru Elman Cəfərov bildirib ki, hazırda burada universitet tələbələrinin 16, əməkdaşların isə 5 layihəsi reallaşdırılır.
Görüşdə “Biz də tələbə olmuşuq”, “Hərflərin izi”, “İqtisadi xəbər”, “Mix”, “Qlobus”, “Texnoman”, “Tibb saatı”, “UNEC müəllimi”, “Təhsilə dair”, “UNEC Rakus” və digər layihələrin müəllifi olan UNEC tələbələri və əməkdaşları Fəxri Fərmanla təltif olunublar.

Награждены сотрудники Radio UNEC
Проректор по работе со студентами UNEC, доцент Саадат Гандилова поздравила сотрудников Radio UNEC с Национальным днем радио и телевидения.  Она высоко оценила двухгодичную деятельность Radio UNEC с интересными проектами, а также широкой аудиторией слушателей последних экономических, спортивных и культурных новостей. Она подчеркнула о важной роли Radio UNEC в выявлении творческого потенциала студентов, формировании у них ораторских способностей.
Представив информацию о деятельности Radio UNEC, директор Творческого центра Эльман Джафаров отметил, что в настоящее время здесь реализуется 16 студенческих проектов, а также  5 проектов сотрудников университета.
На встрече студенты и сотрудники UNEC, авторы проектов «Мы тоже были студентами», «Следы букв», «Экономические новости», «Микс», «Глобус», “Texnoman”, «Медицинский час», «Преподаватель UNEC», «Ракус  UNEC» и т.д. были награждены Почетными грамотами.