Telefon: +(994) 12 497-58-71
“UNEC Könüllüləri” Təşkilatı UNEC Elmi Şurasının 31.05.2020-ci il tarixli qərarı ilə yaradılmış və fəaliyyətə başlamışdır.
Təşkilatın yaradılmasında əsas məqsəd şəxsi inkişafa meyilli, istedadlı tələbələrlə aparılan işlərin tənzimlənməsinə, bu sahədə səmərəli fəaliyyət mexanizmi yaradılmasına köməklik göstərməkdən, tələbələrdə ilkin əmək vərdişlərinin formalaşması ilə bağlı tədbirlərin sistemli şəkildə həyata keçirilməsini təmin etməkdən ibarətdir.*
Təşkilatın strukturu:
1. Təşkilatın sədri
2. Sədrin 1-ci müavini
3. Sədrin müavini
4. Sədrin köməkçiləri
5. Sədrin müşavirləri
6. Təşkilatın korpuslar üzrə koordinatorları
7. Təşkilatın sektor rəhbərləri
8. Təşkilatın şöbə müdirləri
Təşkilatın əsas vəzifələri:
1. Tələbələrin şəxsi inkişafının təmin edilməsi üçün sistemli iş aparmaq və mövcud əmək potensialları nəzərə alınmaqla onların gələcək peşə istiqamətlərini müəyyənləşdirmək.
2. Tələbələrdə könüllü fəaliyyətə maraq yaratmaq, onların əmək vərdişlərini inkişaf etdirmək.
3. Tələbələrdə ilkin əmək vərdişlərinin formalaşdırılması istiqamətində sistemli iş aparmaq.
4. Tələbələrin UNEC-in müvafiq struktur bölmələrində (kitabxana, şöbələr, mərkəzlər, departamentlər və s.) təşkilatlanmasını təmin etmək.
UNEC Könüllüləri Təşkilatına UNEC tələbələri üzv olmaqla Könüllü fəaliyyətin iştirakçısı ola bilərlər.
Təşkilatın layihə rəhbəri və sədri Maliyyə və mühasibat fakültəsinin tələbəsi Orxan Vəliyev olub.
01.06.2024-cü ildən 01.06.2025-ci il tarixədək UNEC Könüllüləri Təşkilatının Cəmiyyətinin sədri Xatirə Amil qızı Talıbzadə (İqtisadiyyat və İdarəetmə fakültəsi, qr. 126) seçilib.*

Адрес: II -й корпус, 106-ая комната
Об организации «Волонтёры  UNEC»Организация «Волонтёры UNEC» создана и приступила к деятельности по решению Ученого совета UNEC от 31.05.2020.
Основной целью создания организации является оказание поддержки талантливым студентам, склонным к личному развитию в их работе, создание в этой сфере эффективного механизма деятельности, обеспечение системного осуществления мероприятий в связи с формированием у студентов начальных трудовых навыков.
1. Председатель организации
2. Первый заместитель председателя
3. Заместитель председателя
4. Помощник председателя
5. Заместители председателя
6. Координаторы организации по корпусам
7. Руководители секторов организации
8. Заведующие отделами организации
Став членом организации «Волонтёры UNEC», студенты могут стать участниками волонтёрской деятельности.
Проектный директор и председатель организации студент факультета Финансов и бухгалтерии Орхан Велиев.
В настоящее время председателем Организации волонтеров UNEC является Хатира Амиль гызы Талыбзаде (факультет Экономики и управления, гр.126).