SUES ilin ən fəal fakültələrini seçib
SUES-in həmtəsisçisi və sədri Hidayət Kərimov birliyin iki illik fəaliyyəti dövründə həyata keçirilən layihə və tədbirlər haqqında hesabatını iştirakçılara təqdim edib. Tələbələrlə iş üzrə prorektor, dosent Səadət Qəndilova H.Kərimovun fəaliyyətini yüksək qiymətləndirərək, bu iki il ərzində birliyin uğurlu layihələrə imza atdığını bildirib. Prorektor H.Kərimova gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıb.
Sonra konfrans iştirakçıları SUES-ə yeni sədrin seçilməsi məsələsini müzakirə ediblər. İqtisadiyyat fakültəsinin III kurs tələbəsi İlkin Mirzəzadənin namizədliyi yekdilliklə qəbul edilib və o, növbəti iki il ərzində SUES-ə sədr seçilib.
Konfransda həmçinin fəal tələbələr sertifikat və diplomlarla təltif edilib. SUES-in layihələrində ən fəal iştirak edən Maliyyə və mühasibat və Texnologiya və dizayn fakültələri ilin ən fəal fakültələri nominasiyaları ilə təltif olunublar.

The SUES chooses most active Faculties of the Year
A co-founder and chairman of the SUES Hidayat Kerimov presented his report about the projects and events implemented within the Union’s annual performance to the participants. Vice-rector for Students’ Affairs, Assistant Professor Saadat Gandilova assessed H.Kerimov’s performance highly, noting to the successful projects realized by the union. The Vice-rector wished H.Kerimov success in his activities.
Then the participants of the conference debated the issue of a new chairman for SUES. The candidacy of the third-year student of the Faculty Economics was accepted unanimously and he has been elected SUES’s Chairman within the two years.
In addition, active students were awarded certificates and diplomas within the conference. The Faculties of Finance and Accounting and Technology and Design were awarded in the nomination “Most active faculties” of SUES