UNEC-də 2020/2021-ci tədris ili üçün təhsilin bütün pillələri üzrə əcnəbilərin sənəd qəbulu davam edir.UNEC-də əcnəbi vətəndaşlar üçün bakalavr dərəcəsi üzrə 22 ixtisas, magistratura dərəcəsi üzrə 56 ixtisaslaşma, MBA proqramı üzrə isə 20 ixtisaslaşmaya, eləcə də doktoranturaya qəbul həyata keçirilir. Əcnəbilər üçün hazırlıq kursları da təşkil olunur.
Tələbələrin seçimindən asılı olaraq, tədris azərbaycan, ingilis, türk və rus dillərində aparılır.
Əcnəbilərin sənəd qəbulu elektron formada həyata keçirilir. Qaydalara əsasən, əcnəbilər tədris pilləsi, ixtisas və tədris dili üzrə seçimini edərək, tələb olunan sənədləri elektron formada təqdim edirlər. Müvafiq tələblərə cavab verən namizədlər UNEC-də təhsil almaq hüququ qazanırlar.

11 ИЮЛЯ 2020 | VIEWS:
В UNEC осуществляется прием иностранных граждан на ступень бакалавра по 22 специальностям, на ступень магистратуры по 56, а по программе MBA по 20 специализации, а также в докторантуру.
В UNEC также организуются подготовительные курсы для иностранцев.
В зависимости от выбора студентов обучение проводится на азербайджанском, английском, турецком и русском языках.
Прием документов иностранцев осуществляется в электронной форме. В соответствии с правилами, иностранцы делая выборпо ступени, специальности и языка обучения, представляют требуемые документы в электронной форме. Кандидаты, отвечающие соответствующим требованиям, получают право на учебу в UNEC.