UNEC müəlliminin online dərsi: “Menecmentin fəlsəfəsi. Biliklərin idarə edilməsi”
Martın 9-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) informasiya texnologiyalarının təhsildə praktiki nümunəsi olaraq online dərs keçirilib.
Menecment kafedrasının dosenti Natiq Qurbanov Xarkov Bank İşi Universitetinin tələbələri üçün “Menecmentin fəlsəfəsi. Biliklərin idarə edilməsi” mövzusunda açıq dərs keçib. Rus və ingilis dilində keçirilən dərs maraqla qarşılanıb.
Xarkov Bank İşi Universitetinin professoru Olqa Nosova isə UNEC-in İnformatika və idarəetmə fakultəsinin tələbələrinə online dərs keçib. O.Nosovanın dərsinin mövzusu “İnnovasiyaların mahiyyəti: əsas nəzəriyyələr” olub. Sonda professor tələbələri maraqlandıran sualları cavablandırıb.

10 MARCH 2016 | VIEWS:
Online tutoring as an example of information technology in education has been conducted at Azerbaijan State University of Economics (UNEC) on March 9.
Assistant Professor of the Department Management Natig Gurbanov has conducted an open online lesson on “Philosophy of Management. Knowledge Management” to the students of Kharkov Banking University.
And the Professor of the Kharkov Banking University Olga Nosova also conducted online class to the students of the Faculty Informatics and Management of UNEC. O.Nosova’s lesson was on “Essence of Innovations: main Theories” Students’ questions have been responded by the Professor.