UNEC Tələbə Elmi Cəmiyyətinə yeni sədr seçilib
Tələbələrlə iş üzrə prorektor, dosent Səadət Qəndilova UNEC TEC-in son bir ildəki fəaliyyətinə qısa nəzər salaraq, tələbələrin elmi-tədqiqat işlərinə cəlb olunması, elmi axtarışların aparılması və əlaqələndirilməsini TEC-in layiqincə yerinə yetirdiyini qeyd edib.
TEC-in elmi rəhbəri Emin Qəribli tələbələri seçkilərdə obyektiv olmağa və fəal iştirak etməyə çağırıb, onlara seçkilərdə uğurlar arzulayıb.
Seçkilərə UNEC-in 9 fakültəsindən 11 namizəd qatılıb. Namizədlər platformalarını açıqladıqdan sonra səsvermə keçirilib. Açıq səsvermə yolu ilə keçirilən seçkilərdə İqtisadiyyat fakültəsinin II kurs tələbəsi Aslan Əzimzadə TEC-in yeni sədri seçilib.

Elections of the new Chairman of UNEC Student Scientific Society (SSS) have taken place.
Having a glance to the performances of UNEC SSS within a year, Vice-rector for Students’ Affairs, Assistant Professor Saadat Gandilova said that the SSS performed the involvement of the students to scientific research works and the coordination of scientific investigations properly.
The Scientific Leader of the SSS Emin Garibli urged the students to be objective and active within the elections and wished them success.
11 candidates from 9 faculties of UNEC joined the elections. The II year undergraduate of the Faculty Economics Aslan Azimzade has been elected a SSS Chairman in the elections held by open voting.