UNEC tələbələri ACCA-nın üstünlükləri haqda məlumatlandırılıb
ACCA-nın nümayəndə heyəti UNEC Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbində görüşlər keçirib. Mühasibat uçotu fənlərini tədris edən müəllimlərlə görüşdə Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Mühasibat uçotu proqramının tam akkreditasiyası müzakirə olunub və bu istiqamətdə həyata keçiriləcək işlərin planı təsdiqlənib.
ACCA nümayəndələri imtahan prosedurları, sualların qurulması və onların çətinlik səviyyəsi barədə geniş məlumat veriblər.
ACCA-dan olan qonaqlar Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Mühasibat uçotu ixtisasında təhsil alan I, II, III kurs tələbələri ilə görüşüblər. Görüşdə tələbələrə ACCA, ACCA diplomları, azadolmalardan istifadə, təqdim olunan endirimlər və qeydiyyat qaydaları haqqnda ətraflı məlumat verilib.

Студенты UNEC информированы о преимуществах ACCA
Делегация ACCA провела встречи в Международной школе экономики UNEC. На встречах, организованных с преподавателями, обучающими дисциплине Бухгалтерский учет, обсуждался вопрос полной аккредитации  программы Бухгалтерского учета Международной школы экономики, и утвержден план работы, который будет осуществлен в этом направлении.
Представители ACCA дали подробную информацию о процедурах экзаменов, построении вопросов и уровню их сложности.
Гости из ACCA  встретились со студентами I, II, III курсов, получающих образование по специальности Бухгалтерский учет в Международной школе экономики. На встрече студентам была представлена подробная информация об ACCA, дипломах ACCA, представленных льготах и правилах регистрации.