UNEC tələbələri ACCA-nın üstünlükləri haqda məlumatlandırılıb
ACCA-nın nümayəndə heyəti UNEC Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbində görüşlər keçirib. Mühasibat uçotu fənlərini tədris edən müəllimlərlə görüşdə Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Mühasibat uçotu proqramının tam akkreditasiyası müzakirə olunub və bu istiqamətdə həyata keçiriləcək işlərin planı təsdiqlənib.
ACCA nümayəndələri imtahan prosedurları, sualların qurulması və onların çətinlik səviyyəsi barədə geniş məlumat veriblər.
ACCA-dan olan qonaqlar Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Mühasibat uçotu ixtisasında təhsil alan I, II, III kurs tələbələri ilə görüşüblər. Görüşdə tələbələrə ACCA, ACCA diplomları, azadolmalardan istifadə, təqdim olunan endirimlər və qeydiyyat qaydaları haqqnda ətraflı məlumat verilib.

UNEC Students were informed about the Advantages of ACCA
The ACCA delegation held meetings at the International School of Economics of UNEC. The full accreditation of the curriculum in Accounting was debated with the teaching staff who conducts the discipline Accounting at the International School of Economics and the plan of affairs to be implemented in this direction was approved.
The representatives of ACCA delivered detailed information about the exam procedures, building questions and the level of their difficulty.
The guests from ACCA met with the I, II and III year students of the International School of Economics majoring in Accounting. Students were provided with the data on ACCA, ACCA diplomas, offered discounts and registration rules in detail within the meeting.