UNEC-in Zaqatala filialının imtahanlarda ən yüksək nəticə göstərən tələbəsi Bakıda da uğur qazanır
UNEC rektoru Zaqatala filialında təhsil alan tələbələrin stimullaşdırılması məqsədilə imtahan sessiyasında ən yüksək nəticə göstərən tələbələrə xüsusi təqaüdlərin verilməsi və bir tələbənin bir semestrlik Bakıda təhsilini davam etdirməsi barədə qərar qəbul edib.
Filialın maliyyə ixtisası üzrə 2-ci kurs tələbəsi Aqil Hüseynzadə qış imtahan sessiyasında ən yüksək nəticə əldə edərək, xüsusi təqaüd qazanmaqla yanaşı, hazırda təhsilini eyni ixtisas üzrə UNEC-də davam etdirir.
Aqil Hüseynzadə UNEC rektorunun filial tələbələrinə yaratdığı bu imkanı yüksək dəyərləndirərək, qarşıdakı imtahanları da uğurla verməyi qarşısına məqsəd qoyduğunu bildirib. Aqil UNEC-də keçirilən tədbirlərində də fəal iştirak edir. O, AccessBank-ın UNEC-də “Milli valyuta və makroiqtisadi sabitlik” mövzusunda təşkil etdiyi açıq dərsdəki müzakirələrdə fəallıq nümayiş etdirərək müəyyən balansa malik, 1 illik xidmət haqqı ödənilən AccessBank plastik kartını qazanıb.

The student of the UNEC Zagatala branch who had the highest results in exams is successful in Baku, as well.
02 MARCH 2018 | VIEWS:
1147
The student of the UNEC Zagatala branch is continuing his education in Baku.
The UNEC rector decided to award the special scholarships to the students studying in the Zagatala branch for promoting the students who had the highest results in the exam session and one student would continue the education within a semester in Baku.
Agil Huseynzadeh, the 2-nd year student in the financial specialty of the branch got the highest results in the winter examination session, and along with earning the special scholarship, at present, he is continuing his education on the same specialty at UNEC.    .
Agil Huseynzadeh highly appreciated this opportunity created by the rector of UNEC for the students of the branch, and said that he intended to succeed in the upcoming exams.  Agil also actively participated in the events held at UNEC. He demonstrated the activity in the discussions delivered at the open lesson on the topic “The national currency and the macroeconomic stability” organized at UNEC by the Access Bank and won the plastic card of the Access Bank with the fixed balance, paid 1 year service fee.