Fakültələrarası futbol turnirinin final mərhələsinə yekun vurulub
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə keçirilən fakültələrarası futbol turnirinin final mərhələsinə yekun vurulub.
Final oyununun nəticələrinə görə Biznes və Menecment fakültəsinin komandası I yerə layiq görülüb. Maliyyə və Mühasibat fakültəsinin komandası II, Rus İqtisadiyyat Məktəbinin tələbələrindən ibarət komanda isə III yerdə qərarlaşıb.
Fakültələrarası futbol turnirinin təltif etmə mərasimində qalib gələn fakültələrin dekanları, THİK-nin sədri və universitetin məşqçi-müəllimləri iştirak ediblər. Qalib komandaya kubok, üzvlərinə diplom və medallar təqdim olunub. II, III yeri tutan komandaların üzvləri isə diplom və medallarla təltif olunublar.

Завершился финальный этап футбольного турнира между факультетами
Завершился финальный этап футбольного турнира между факультетами, состоявшийся при организационной поддержке Студенческого профсоюзного комитета студентов Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC).
Согласно результатам финальной игры команда факультета Бизнеса и менеджмента удостоена I места. Команда факультета Финансов и бухгалтерии расположилась на  II месте, а команда в составе студентов Русской школы экономики на III месте.
На церемонии награждения футбольного турнира между командами участвовали деканы факультетов победивших команд, председатель СПК и тренеры-преподаватели университета. Команде-победительнице был вручен кубок, членам дипломы  и медали. А члены команды, занявшей  II, III места награждены дипломами и медалями.