Fakültələrarası futbol turnirinin final mərhələsinə yekun vurulub
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə keçirilən fakültələrarası futbol turnirinin final mərhələsinə yekun vurulub.
Final oyununun nəticələrinə görə Biznes və Menecment fakültəsinin komandası I yerə layiq görülüb. Maliyyə və Mühasibat fakültəsinin komandası II, Rus İqtisadiyyat Məktəbinin tələbələrindən ibarət komanda isə III yerdə qərarlaşıb.
Fakültələrarası futbol turnirinin təltif etmə mərasimində qalib gələn fakültələrin dekanları, THİK-nin sədri və universitetin məşqçi-müəllimləri iştirak ediblər. Qalib komandaya kubok, üzvlərinə diplom və medallar təqdim olunub. II, III yeri tutan komandaların üzvləri isə diplom və medallarla təltif olunublar.

The final stage of interdisciplinary football tournament organized by the Student Trade Union Committee of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) has been completed.
According to the results of the final the School of Business Administration’s team became I. The team of Finance and Accounting II and the team consisting of the students of the Russian School of Economics became III of the tournament.
Deans of the Faculties, STUC Chairman and the trainers of the university attended the awarding ceremony of the interdisciplinary football tournament. The winner was awarded with a Cup and the members with diplomas and medals. Members of the teams achieved II and III placed were introduced diplomas and medals too.